Dreame pölynimurin tai robotti-imurin T20 Pro / T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin T20 Pro / T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-DRT210VX
84,95 €
68,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T20 Pro
T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner
T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
P2032-7S1P-BWB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRT210VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217602 |
| Korvaa | P2032-7S1P-BWB |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 68.04Wh |
| Mitat | 147.60 x 81.00 x 35.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |