Dreame pölynimurin tai robotti-imurin R20 yhteensopiva akku 2750mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin R20 yhteensopiva akku 2750mAh
In stock
- SKU
- CS-DRR200VX
105,95 €
87,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
R20
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
P2033-8S1P-GYA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRR200VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 29,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217459 |
| Korvaa | P2033-8S1P-GYA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 81.4Wh |
| Mitat | 139.40 x 81.60 x 45.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |