Dreame pölynimurin tai robotti-imurin R10 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin R10 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-DRR100VX
105,95 €
85,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
R10
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
V2309-7S1P-BCA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRR100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217473 |
| Korvaa | V2309-7S1P-BCA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 63Wh |
| Mitat | 147.60 x 81.00 x 35.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |