Dreame pölynimurin tai robotti-imurin P10 Pro / P10 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin P10 Pro / P10 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-XMP110VX
88,95 €
71,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P10 Pro
P10
P10
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
P2125-7SIP-SCA
P2013A-7SIP-SC-02
P2013A-7SIP-SC-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-XMP110VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190899 |
| Korvaa | P2125-7SIP-SCA / P2013A-7SIP-SC-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 61.44Wh |
| Mitat | 172.00 x 82.30 x 42.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |