Dreame pölynimurin tai robotti-imurin MOVA2.0Pro yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin MOVA2.0Pro yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-DRM210VX
93,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MOVA2.0Pro
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
TVC-T8-2600
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRM210VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208914 |
| Korvaa | TVC-T8-2600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 67.34Wh |
| Mitat | 120.00 x 92.20 x 85.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |