Dreame pölynimurin tai robotti-imurin Mova S10 Plus / RLS42SD yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin Mova S10 Plus / RLS42SD yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-DRL100VX
39,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mova S10 Plus
RLS42SD
RLS42SD
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
P2150-4S2P-FMTEV
P2150-4S2P-FMTEV
P2150-4S2P-FMTEV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRL100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212843 |
| Korvaa | P2150-4S2P-FMTEV |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 132.80 x 38.60 x 36.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |