Dreame pölynimurin tai robotti-imurin H12 / H12 Pro yhteensopiva akku 3700mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin H12 / H12 Pro yhteensopiva akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-DRH121VX
80,95 €
66,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H12
H12 Pro
H12 Pro Plus
H13 Pro
H13 Pro Plus
H12 Dual
H12 Pro Ultra
W2335D
H12 Pro
H12 Pro Plus
H13 Pro
H13 Pro Plus
H12 Dual
H12 Pro Ultra
W2335D
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
W2210
W2210-6S1P-BWB
W2210-6S1P-BWB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRH121VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198581 |
| Korvaa | W2210 / W2210-6S1P-BWB |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 79.92Wh |
| Mitat | 74.00 x 84.90 x 59.80mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |