Dreame pölynimurin tai robotti-imurin H11 Max / H11 Pro yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin H11 Max / H11 Pro yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-DRH100VX
79,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H11 Max
H11 Pro
H11S
H12
H11 Pro
H11S
H12
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
P2106-6S1P-BWB
VWV9
VWV9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRH100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212249 |
| Korvaa | P2106-6S1P-BWB / VWV9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 97.2Wh |
| Mitat | 157.60 x 52.60 x 49.00mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |