Dreame pölynimurin tai robotti-imurin Bot L20 Ultra / Bot X30 Ultra yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin Bot L20 Ultra / Bot X30 Ultra yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-DRL200VX
49,95 €
40,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bot L20 Ultra
Bot X30 Ultra
L20 Ultra
L20 Ultra Complete
RLX41CE
RLX56C
X30 Ultra
Bot L10s Ultra Gen2
RLL32SE
L10s Ultra Gen2
Bot X30 Ultra
L20 Ultra
L20 Ultra Complete
RLX41CE
RLX56C
X30 Ultra
Bot L10s Ultra Gen2
RLL32SE
L10s Ultra Gen2
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
R2228-4S2P-MMBK
P2150-4S2P-KLYEV
P2150-4S2P-KLYEV
R2228-4S2P-MMBK
P2150-4S2P-KLYEV
P2150-4S2P-KLYEV
R2228-4S2P-MMBK
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRL200VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210924 |
| Korvaa | P2150-4S2P-KLYEV |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 132.50 x 39.20 x 38.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |