Dreame pölynimurin tai pölynimurirobotin H30 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai pölynimurirobotin H30 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-DRH310VX
66,95 €
Dreame pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H30
Korvattavat Dreame pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
W2420
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-DRH310VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21.6V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128223771 |
| Korvaa | W2420 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 86.4Wh |
| Mitat | 80.50 x 84.50 x 70.00mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |