Dranetz tutkimuslaitteen HDPQ-SP-Xplorer400 / HDPQ-SP-Xplorer yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Dranetz tutkimuslaitteen HDPQ-SP-Xplorer400 / HDPQ-SP-Xplorer yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-DPS400SL
27,95 €
Dranetz tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HDPQ-SP-Xplorer400
HDPQ-SP-Xplorer
HDPQ-SP-Guide
HDPQ-SP-Visa
HDPQ-SP-Xplorer
HDPQ-SP-Guide
HDPQ-SP-Visa
Korvattavat Dranetz tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BP-HDPQ-SP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dranetz tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-DPS400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183341 |
| Korvaa | BP-HDPQ-SP |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 6.72Wh |
| Mitat | 83.60 x 47.00 x 12.10mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |