Drager Oxipac 2500 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drager laitteiden kanssa:
Oxipac 2500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Drager laitteiden alkuperäisakut:
120140
BATT/110140
BATT/110140
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DRX250MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109051 |
| Mitat | 56.60 x 50.56 x 28.60 mm |
| Korvaa | 120140 / BATT/110140 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |