Drager Monitor Vista 120 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Drager:
Monitor Vista 120EDAN:
IM70IM8
IM80
M50
M80)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Drager:
2606229EDAN:
01.21.064143TWSLB-002
TWSLB-003)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-EDM500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126003 |
| Korvaa | 01.21.064142 / 01.21.064143 / TWSLB-002 / TWSLB-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 160.20 x 73.60 x 23.40mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |