Drager lääketieteellisen laitteen TOFscan Monitor / TOFScan NMT Monito yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Drager lääketieteellisen laitteen TOFscan Monitor / TOFScan NMT Monito yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-DRS322MD
31,95 €
Drager lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TOFscan Monitor
TOFScan NMT Monito
TOFScan NMT Monito
Korvattavat Drager lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
MS32293
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Drager lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-DRS322MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166801 |
| Korvaa | MS32293 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 68.00 x 20.50 x 18.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |