Drager lääketieteellisen laitteen PSS Merlin yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Drager lääketieteellisen laitteen PSS Merlin yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-DRM335MD
66,95 €
Drager lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PSS Merlin
Korvattavat Drager lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
33 51144
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Drager lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-DRM335MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201823 |
| Korvaa | 33 51144 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 27.36Wh |
| Mitat | 68.00 x 50.80 x 34.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |