Air shields-Vickers lääketieteellisen laitteen JM105 Jaundice Meter yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Air shields-Vickers lääketieteellisen laitteen JM105 Jaundice Meter yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-DJM105MD
35,95 €
Air shields-Vickers lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
JM105 Jaundice Meter
Korvattavat Air shields-Vickers lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Air shields-Vickers lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhas…
| SKU | CS-DJM105MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201311 |
| Korvaa | MU24842 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.2Wh |
| Mitat | 34.00 x 24.70 x 14.10mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |