Drager lääketieteellisen laitteen Babylog VN500 / Monitor c700 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Drager lääketieteellisen laitteen Babylog VN500 / Monitor c700 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-DRN500MD
100,95 €
Drager lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Babylog VN500
Monitor c700
Evita V500
Evita V300
Monitor c700
Evita V500
Evita V300
Korvattavat Drager lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
8415290
8415290-11
8415290-08
PA-A2239.R006
8415290-12
8415290-11
8415290-08
PA-A2239.R006
8415290-12
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Drager lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-DRN500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189657 |
| Korvaa | 8415290 / 8415290-11 / 8415290-08 / PA-A2239.R006 / 8415290-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Mitat | 198.70 x 119.60 x 27.80mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |