Drager Eagle Monitor 4000 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drager laitteiden kanssa:
Eagle Monitor 4000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Drager laitteiden alkuperäisakut:
120184
BATT/110184
BATT/110184
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME400MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114390 |
| Mitat | 254.00 x 50.00 x 27.50mm |
| Korvaa | 120184 / BATT/110184 / OM11116 / 420315-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 33.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |