Drager Eagle Monitor 1000, Eagle Monitor 1006, Eagle Monitor 1008 Akku
calcActive())">
Drager Eagle Monitor 1000, Eagle Monitor 1006, Eagle Monitor 1008 Akku
In stock
- SKU
- CS-GME106MD
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drager laitteiden kanssa:
Eagle Monitor 1000
Eagle Monitor 1006
Eagle Monitor 1008
Eagle Monitor 1006
Eagle Monitor 1008
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Drager laitteiden alkuperäisakut:
120107
406679-003
B10701
406679-003
B10701
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME106MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108825 |
| Mitat | 127.90 x 52.00 x 51.15 mm |
| Korvaa | 120107, 406679-003, B10701 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |