Drager Datex ohmeda, TruSat Oximeter, TruSat Pulse Oximeter Akku
calcActive())">
Drager Datex ohmeda, TruSat Oximeter, TruSat Pulse Oximeter Akku
In stock
- SKU
- CS-GEP605MD
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drager laitteiden kanssa:
Datex ohmeda
TruSat Oximeter
TruSat Pulse Oximeter
TruSat Oximeter
TruSat Pulse Oximeter
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Drager laitteiden alkuperäisakut:
6050-0006-578
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GEP605MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077916 |
| Mitat | 172.00 x 22.60 x 22.60mm |
| Korvaa | 6050-0006-578 / 6050-0006-578 Rev J / B11435 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |