Drager Carina NIV Ventilator akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drager lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Carina NIV Ventilator
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Drager lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
02271
5703153
5703153-05
8415290-08
OM11759
5703153
5703153-05
8415290-08
OM11759
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-DRC529MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125488 |
| Korvaa | 5703153 / 8415290-08 / 5703153-05 / OM11759 / 02271 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 114.60 x 89.90 x 23.30mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |