Drager CardioServ, Hellige Defibrillator, SCP-913 Akku
calcActive())">
Drager CardioServ, Hellige Defibrillator, SCP-913 Akku
In stock
- SKU
- CS-GME913MD
123,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drager laitteiden kanssa:
CardioServ
Hellige Defibrillator
SCP-913
Hellige Defibrillator
SCP-913
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Drager laitteiden alkuperäisakut:
376-744-9
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME913MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075189 |
| Mitat | 119.98 x 97.60 x 28.42mm |
| Korvaa | 376-744-9 / 30344030 / SCP 913/915/922 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |