DOTLUX hätävalaistus NOTSTROM AKKU-KIT yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
DOTLUX hätävalaistus NOTSTROM AKKU-KIT yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-DTX431LS
22,95 €
DOTLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NOTSTROM AKKU-KIT
Korvattavat DOTLUX hätävalaistus alkuperäisakut
4343-1
712302
712302
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOTLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-DTX431LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6,4 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197089 |
| Korvaa | 4343-1 / 712302 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 135.65 x 27.00 x 26.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |