DOTLUX hätävalaistus EXITtop / 3679 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
DOTLUX hätävalaistus EXITtop / 3679 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-DTX368LS
20,95 €
DOTLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EXITtop
3679
3679
Korvattavat DOTLUX hätävalaistus alkuperäisakut
3682
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOTLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-DTX368LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192831 |
| Korvaa | 3682 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 43.50 x 25.50 x 22.60mmx3 |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |