DOTLUX hätävalaistus EXITflip 8H / EXITflip 3H Cinema yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
DOTLUX hätävalaistus EXITflip 8H / EXITflip 3H Cinema yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-DTX552LS
19,95 €
DOTLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EXITflip 8H
EXITflip 3H Cinema
5508-060360
5509-060360
EXITflip 3H Cinema
5508-060360
5509-060360
Korvattavat DOTLUX hätävalaistus alkuperäisakut
5527
5528
5528
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOTLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-DTX552LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192886 |
| Korvaa | 5527 / 5528 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 68.00 x 18.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |