DOTLUX hätävalaistus EXITflat / 5406 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
DOTLUX hätävalaistus EXITflat / 5406 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-DTX541LS
16,95 €
DOTLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EXITflat
5406
EXITmulti
3177-160120
5406
EXITmulti
3177-160120
Korvattavat DOTLUX hätävalaistus alkuperäisakut
5411
5405
5405
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOTLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-DTX541LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,2 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192862 |
| Korvaa | 5411 / 5405 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 69.00 x 20.30 x 18.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |