DOTLUX hätävalaistus 3666-060120 yhteensopiva akku 10400mAh
calcActive())">
DOTLUX hätävalaistus 3666-060120 yhteensopiva akku 10400mAh
In stock
- SKU
- CS-DTX366LS
36,95 €
DOTLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
3666-060120
Korvattavat DOTLUX hätävalaistus alkuperäisakut
3667
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOTLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-DTX366LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196242 |
| Korvaa | 3667 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 73.80 x 66.50 x 39.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |