Doro SmartEasy 7050 7050 Flip 7070 7060 7441 akku 1200mAh
calcActive())">
Doro SmartEasy 7050 7050 Flip 7070 7060 7441 akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP705SL
22,95 €
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
- SmartEasy 7050
- 7050 Flip
- 7070
- 7060
- DFC-0180
- 7441
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:
- DBS-1350A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP705SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162896 |
| Korvaa | DBS-1350A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.56Wh |
| Mitat | 53.54 x 38.30 x 5.56mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |