Doro puhelimen 8100 / 8100 Plus yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Doro puhelimen 8100 / 8100 Plus yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP811SL
18,95 €
15,95 €
Doro puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8100
8100 Plus
DSB-0400
8100 Plus
DSB-0400
Korvattavat Doro puhelimen alkuperäisakut
DBZ-3000A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DEP811SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199526 |
| Korvaa | DBZ-3000A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 76.00 x 59.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |