Doro puhelimen 1378 / 1380 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Doro puhelimen 1378 / 1380 yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP138SL
14,95 €
13,95 €
Doro puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1378
1380
1382
1385
DFB-0350
1380
1382
1385
DFB-0350
Korvattavat Doro puhelimen alkuperäisakut
DBAB-800A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DEP138SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195405 |
| Korvaa | DBAB-800A |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |