Doro Phoneeasy 618 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro matkapuhelimien kanssa:
Phoneeasy 618
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro matkapuhelimien alkuperäisakut:
DBE-900A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-DEP618XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135883 |
| Korvaa | DBE-900A |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 40.02 x 33.97 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |