Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-DPE338SL
15,95 €
13,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Doro PhoneEasy 334
PhoneEasy 338
PhoneEasy 338GSM
PhoneEasy 345
PhoneEasy 345GSM
PhoneEasy 342
HandlePlus 334
PhoneEasy 341GSM
PhoneEasy 505
PhoneEasy 505gsm
PhoneEasy 342GSM
HandlePlus 334GSM
PhoneEasy 345
PhoneEasy 345GSM
PhoneEasy 338
PhoneEasy 338GSM
PhoneEasy 345
PhoneEasy 345GSM
PhoneEasy 342
HandlePlus 334
PhoneEasy 341GSM
PhoneEasy 505
PhoneEasy 505gsm
PhoneEasy 342GSM
HandlePlus 334GSM
PhoneEasy 345
PhoneEasy 345GSM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
01.10.CAREP0103
XD0904009446
XD0904009446
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DPE338SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034544 |
| Korvaa | 01.10.CAREP0103 / XD0904009446 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 53.70 x 36.70 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |