Doro Fitage Big Easy 2 Akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Fitage Big Easy 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
1PLF503759
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FBE002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128050063 |
| Korvaa | 1PLF503759 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.09 x 36.37 x 5.18mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |