Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
2414
2415
DFC-0150
2424
Domo
DFC-0190
2415
DFC-0150
2424
Domo
DFC-0190
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
DBR-800D
DBR-800A
DBR-800A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AY4020CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081203 |
| Mitat | 53.20 x 34.00 x 5.70mm |
| Korvaa | DBR-800D DBR-800A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |