Doro DBR-800B Akku 900 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Primo 805
6520
6530
1350
1361
Primo 401
6520
6530
1350
1361
Primo 401
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
DBR-800B
Huom! Ei ole yhteensopiva Doro DFC-0150 ja DFC-0160 puhelinten kanssa. Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP401SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159544 |
| Korvaa | DBR-800B / DBP-800B |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |