Doogee Y6 Max akku 4100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doogee matkapuhelimien kanssa:
Y6 Max
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doogee matkapuhelimien alkuperäisakut:
BAT16514300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-DGY610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131250 |
| Korvaa | BAT16514300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.58Wh |
| Mitat | 104.03 x 65.35 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |