DOM koirapannan Protector / Proved yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
DOM koirapannan Protector / Proved yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-DRC298SL
14,95 €
13,95 €
DOM koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Protector
Proved
Proved
Korvattavat DOM koirapannan alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOM koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-DRC298SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205371 |
| Korvaa | 198027 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 25.70 x 16.00 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |