Dolphin viivakoodinlukijan CT40 / CT40XP yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Dolphin viivakoodinlukijan CT40 / CT40XP yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HYT500BL
45,95 €
Dolphin viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CT40
CT40XP
CT40XP
Korvattavat Dolphin viivakoodinlukijan alkuperäisakut
318-055-001
318-055-002
CT50-BTSC
318-055-002
CT50-BTSC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dolphin viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HYT500BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153290 |
| Korvaa | 318-055-001 / 318-055-002 / CT50-BTSC / 318-055-005 / 318-055-067 / 318-055-011 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 99.30 x 70.82 x 10.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |