Dolphin viivakoodinlukijan 7800 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Dolphin viivakoodinlukijan 7800 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-HTX781BX
43,95 €
Dolphin viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
7800
Korvattavat Dolphin viivakoodinlukijan alkuperäisakut
7800-BTXC
7800-BTXC-1
7800-BTXC-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dolphin viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HTX781BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146209 |
| Korvaa | 7800-BTXC / 7800-BTXC-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 94.60 x 69.24 x 15.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |