Dolphin viivakoodinlukijan 70e / 75e yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Dolphin viivakoodinlukijan 70e / 75e yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-HYD700BL
36,95 €
Dolphin viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
70e
75e
60s
75e
60s
Korvattavat Dolphin viivakoodinlukijan alkuperäisakut
70e-BTEC
BAT-EXTENDED-01
60S-BATT-1
BAT-EXTENDED-01
60S-BATT-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dolphin viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HYD700BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187554 |
| Korvaa | 60S-BATT-1 / 70e-BTEC / BAT-EXTENDED-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 67.00 x 44.50 x 8.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |