Dolphin 99EX, 99EX-BTEC, 99EXhc akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Dolphin:
99EX99EX-BTEC
99EXhc
99GX
Honeywell:
99EXhc99GX
Dolphin 99EX
Dolphin 99EX-BTEC)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Dolphin:
99EX-BTEC-199EX-BTES-1
Honeywell:
99EX-BTEC-199EX-BTES-1)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-HY9900BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126652 |
| Korvaa | 99EX-BTEC-1 / 99EX-BTES-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 78.50 x 45.00 x 14.30 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |