Dogtra koirapannan Transmitter 280C / Transmitter IQ yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Dogtra koirapannan Transmitter 280C / Transmitter IQ yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-SDP373SL
13,95 €
Dogtra koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Transmitter 280C
Transmitter IQ
Transmitter IQ
Korvattavat Dogtra koirapannan alkuperäisakut
AE562438P6H
BP37T3P
BP37T3P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dogtra koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SDP373SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215790 |
| Korvaa | AE562438P6H / BP37T3P |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 41.10 x 24.10 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |