Dogtra koirapannan E-Fence 3500 Receiver / YS-300 Bark Collar yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
Dogtra koirapannan E-Fence 3500 Receiver / YS-300 Bark Collar yhteensopiva akku 200mAh
In stock
- SKU
- CS-SDF350SL
15,95 €
Dogtra koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E-Fence 3500 Receiver
YS-300 Bark Collar
YS-300 Bark Collar
Korvattavat Dogtra koirapannan alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dogtra koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SDF350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146704 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Mitat | 23.45 x 15.40 x 7.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |