Dogtra koirapannan 280C Receiver / 282C Receiver yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
Dogtra koirapannan 280C Receiver / 282C Receiver yhteensopiva akku 300mAh
In stock
- SKU
- CS-SDR280SL
16,95 €
Dogtra koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
280C Receiver
282C Receiver
Trainers ARC
282C Receiver
Trainers ARC
Korvattavat Dogtra koirapannan alkuperäisakut
BP37W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dogtra koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SDR280SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164319 |
| Korvaa | BP37W |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Mitat | 26.72 x 19.70 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |