Dogtra DA212, EDGE transmitter, EDGE TX Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra DA212, EDGE transmitter, EDGE TX Koiratutkan Akku
In stock
- SKU
- CS-SDE74SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
DA212
EDGE transmitter
EDGE TX
EDGE transmitter
EDGE TX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:
BP74TE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SDE74SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107934 |
| Mitat | 49.10 x 23.82 x 15.90 mm |
| Korvaa | BP74TE / BP74TE3P |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |