DJI Spark Controller / Mavic Pro ohjaimen akku
calcActive())">
DJI Spark Controller / Mavic Pro ohjaimen akku
In stock
- SKU
- CS-DJS100RC
22,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI drone ohjainten kanssa:
Spark Controller
Mavic Pro Controller
Spark Remote Controller
Mavic Air Remote Controller
Mavic Pro Remote Controller
Mavic Pro 2 Remote Controller
SO1A
Mavic Pro Controller
Spark Remote Controller
Mavic Air Remote Controller
Mavic Pro Remote Controller
Mavic Pro 2 Remote Controller
SO1A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DJI drone ohjainten alkuperäisakut:
973760
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DJS100RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156581 |
| Korvaa | 973760 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 9.07Wh |
| Mitat | 62.40 x 36.00 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |