DJI projektorien Mobile 3 / Mobile 4 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
DJI projektorien Mobile 3 / Mobile 4 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-DJM200MC
30,95 €
DJI projektorien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mobile 3
Mobile 4
Osmo Mobile 2
Osmo Mobile 3
Osmo Mobile 4
Mobile 4
Osmo Mobile 2
Osmo Mobile 3
Osmo Mobile 4
Korvattavat DJI projektorien alkuperäisakut
2ICR18650-2S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI projektorien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-DJM200MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177142 |
| Korvaa | 2ICR18650-2S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 67.20 x 37.00 x 18.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |