DJI Osmo, Osmo Handheld 4K Camera, Zenmuse X3 akku 1100mAh
calcActive())">
DJI Osmo, Osmo Handheld 4K Camera, Zenmuse X3 akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-DHB001MC
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI kameroiden kanssa:
Osmo
Osmo Handheld 4K Camera
Zenmuse X3
Zenmuse X5
Zenmuse X5R
Osmo Handheld 4K Camera
Zenmuse X3
Zenmuse X5
Zenmuse X5R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DJI kameroiden alkuperäisakut:
HB01
HB01-522365
HB01-522365
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DHB001MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111221 |
| Korvaa | HB01 / HB01-522365 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 77.74 x 21.85 x 26.55mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |