DJI mikrofonin MIC Mini yhteensopiva akku 1950mAh
calcActive())">
DJI mikrofonin MIC Mini yhteensopiva akku 1950mAh
In stock
- SKU
- CS-DJX300SL
19,95 €
DJI mikrofonin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MIC Mini
Korvattavat DJI mikrofonin alkuperäisakut
BSX300-1950-3.87
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI mikrofonin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DJX300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221326 |
| Korvaa | BSX300-1950-3.87 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 69.40 x 33.90 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |