DJI langattomien kuulokkeiden MIC Receiver / MIC RX yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
DJI langattomien kuulokkeiden MIC Receiver / MIC RX yhteensopiva akku 200mAh
In stock
- SKU
- CS-DJR001SL
15,95 €
DJI langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MIC Receiver
MIC RX
MIC Transmitter
MIC TX
MIC RX
MIC Transmitter
MIC TX
Korvattavat DJI langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
PCT502025
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-DJR001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182740 |
| Korvaa | PCT502025 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Mitat | 26.50 x 20.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |